Villerock on bränd nõudlikele inimestele, neile, kes hindavad mitte ainult praktilisust, vaid ka silmailu. Villerock on laiendanud oma tootevalikut, et pakkuda kõrge kvaliteediga põrandakattematerjale, mis ühendavad kauni disaini ja funktsionaalsuse.

SPC vinüülparketi eelised

Veekindlus
Unustage mured niiskuse pärast. SPC paneelid on veekindlad, mistõttu need sobivad ideaalselt kööki ja muudesse niisketesse ruumidesse. Ärge muretsege veepritsmete või ümber läinud veeklaasi pärast – teie põrand jääb ilus ja kahjustamata.

Täiuslik vaikus
Vaikne samm on kodu harmoonia. Tänu ” Silent Step Pad ” tehnoloogiale on Villerocki SPC põrandad palju vaiksemad kui traditsioonilised lamineeritud või puitpaneelid.

Kriimustuskindlus
Villerock SPC-paneele iseloomustab erakordne vastupidavus ja kriimustuskindlus. Tänu sellele näeb teie põrand isegi tiheda käimisega kohtades täiuslik välja aastaid.

Toote eripärad ja võimalused:

  • Mitmekülgne kasutus: SPC plaadid sobivad nii eluruumidesse kui ka avalikesse ruumidesse tänu oma kõrgele kulumiskindlusele ja stiilsele välimusele.
  • Erinevad disainid: Valikus on erinevaid naturaalset puitu jäljendavaid viimistlusi, pakkudes autentse välimusega põrandakattematerjale.
  • Kergesti hooldatav: SPC plaadid on lihtsalt hooldatavad, vajades vaid regulaarset pühkimist või niisket moppimist, et hoida põrand puhas ja atraktiivne.
Eritellimustoodete tootevalikuga saab tutvuda tootja kodulehel või Tristoni müügisalongis Männikul.

https://villerock.com/