Tristoni üheks peamiseks koostööpartneriks on Poola turul alguse saanud Tubądzin Group. Ettevõte on olnud disainitrendide eestvedaja juba üle 35 aasta, pakkudes tooteid, mida iseloomustab maailmatasemel kvaliteet, kasutades selleks kõige arenenumaid tehnoloogiaid.

Innovatsiooni ja disaini tipppunkt

Tubądzin on tuntud kui Poola keraamikaplaatide tööstuse pioneer, eriti suureformaadiliste plaatide (kuni 120 x 275 cm) tutvustamisega, mis on seadnud uued disainistandardid. See samm peegeldab Tubądzin Groupi soovi pidevalt edendada oma tootmisprotsesse ja pakkuda turule ainulaadseid ja kvaliteetseid keraamiliste plaatide lahendusi.

Lai tootevalik ja globaalne kohalolek

Tubądzin pakub laia valikut tooteid mitmesuguste brändide all, igaüks oma unikaalsete disainidega nagu naturaalne puit ja kivi imitatsioonid, suureformaadilised plaadid ja modernsed kunstilised koostööd, mis rahuldavad erinevaid tarbijate vajadusi ja eelistusi. Ettevõte rõhutab jätkusuutlikkust, kasutades looduslikke ja ohutuid värvaineid, osaledes ökoloogilistes projektides ning kasutades tehnoloogiaid, mis vähendavad energiatarbimist ja CO2 heitkoguseid.

Plaadid sobivad erinevateks ruumideks, sealhulgas vannitoad, köögid, eluruumid ja isegi välisfassaadid. Nende kollektsioonides on plaadid, mis jäljendavad puitu, marmorit, betooni ja muud eksootilist materjali. Ettevõte teeb koostööd tuntud disaineritega nagu Maciej Zień ja Dorota Koziara, pakkudes eksklusiivseid disainerkollektsioone, mis ühendavad kunstilisust funktsionaalsusega.

Tubądzini Monolith seeria on nende innovatiivse lähenemise näide suureformaadiliste plaatidega, mis minimeerivad vuuke ja maksimeerivad esteetilisust, sobides nii elu- kui ka äripindadele.

Eritellimustoodete tootevalikuga saab tutvuda tootja kodulehel või Tristoni müügisalongis Männikul.

https://www.tubadzin.pl/

Tubądzini laoseisu tootevaliku leiate meie laotoodete kataloogist.