STN Ceramica, tuntud algselt nimega Ceramica Nules, on alates 1970. aastatest teinud märkimisväärse arengu. Algusaegadel 32-liikmelise meeskonna ja 600 000 ruutmeetrise tootmisalaga ettevõte on nüüd kasvanud 1351 töötaja ja ühe miljoni ruutmeetri suuruse tootmisalaga tööstushiiglaseks. Üle 50-aastase ajalooga on STN Ceramica kinnitanud oma positsiooni keraamiliste plaatide tootmise maailma tipus, demonstreerides pidevat kasvu ja innovatsiooni.

Keskkonnasõbralikkusele pühendumine

STN Ceramica ei paista silma üksnes kvaliteetsete keraamiliste plaatide tootmisega, vaid ka sügava pühendumusega jätkusuutlikkusele. Nad on astunud olulisi samme taastuvenergia suunal, rajades päikeseelektrijaama. 

Globaalne tunnustus ja innovatsioon

Ettevõte on investeerinud uusimatesse tehnoloogiatesse, nagu digitaalne trükitehnoloogia Styljet, mis on parandanud toodete kvaliteeti ja disaini. See tehnoloogiline eelis toetab nende positsiooni keraamiliste plaatide turul. STN Ceramica on üks Euroopa suurimatest keraamiliste plaatide tootjatest, omades tootmisvõimekust üle 1,238 miljoni ruutmeetri aastas, mis võimaldab neil teenindada globaalset turgu 140 riigis.

Nende kataloogis esitatud kollektsioonid nagu Articwood, Syrah, Erawan ja Merbau toovad esile nii traditsioonilisi kui ka modernseid kujunduselemente, mis sobivad paljudele disainieelistustele. Pakuvad laia valikut plaate, mille seas on erinevaid disaine ja suurusi, mis võimaldab klientidel leida lahendusi igale maitsele ja vajadusele.

Baltra: See seeria on inspireeritud poolvääriskivist Onyxist, pakkudes pehmeid toone ja valguse mängu, mis loob marmori pinnal efektse visuaalse. Plaadid sobivad ideaalselt tasakaalustatud ruumidesse, kus need aitavad luua unikaalseid valgusefekte.
Arenite: Arenite seeria pakub portselanplaate, millel on liivakivi efekt. Saadaval on erinevad halli tooni variatsioonid, mis on sobilikud nii seinte kui põrandate katmiseks. Plaadid on libisemiskindlad ja pakkuvad mitmekülgsust nii sise- kui väliskujunduses.
Blocs: See seeria pakub plaate, mis jäljendavad erinevaid looduslikke kivimeid, pakkudes tugevaid ja vastupidavaid pindu nii sise- kui välistingimustes kasutamiseks. Plaatide disainid varieeruvad marmorist kuni graniidini, pakkudes laia valikut dekoratiivseid võimalusi.
Pulse Antique: See seeria on saadaval erinevates tumedates toonides ja pakub antiikset viimistlust, mis sobib suurepäraselt nii kaasaegsetesse kui klassikalistesse interjööridesse. Plaadid on vastupidavad ja pakuvad ajatut ilmet.
Scarlet, Verity, ja Tiare: Need seeriad pakuvad erinevaid kujunduslikke ja funktsionaalseid lahendusi, kombineerides nii esteetilist ilu kui praktilisust, mis on sobilikud mitmekesisteks paigaldusteks.

Eritellimustoodete tootevalikuga saab tutvuda tootja kodulehel või Tristoni müügisalongis Männikul.

https://stnceramica.es/

STN Ceramica laoseisu tootevaliku leiate meie laotoodete kataloogist.