Revestech on Euroopa ettevõte, mis on spetsialiseerunud jätkusuutlikele, uuenduslikele ja turvalistele veekindlatele süsteemidele. Ettevõtte tootevalik hõlmab kõrgtehnoloogilisi polümeerimembraane, mida kasutatakse erinevate pindade, nagu lamekatused, vannitoad ning seinad ja põrandad niisketes siseruumides, veekindlaks muutmiseks. Need membraanid on valmistatud kõrgjõudlusega termoplastilistest polüolefiinidest (CPE), mis pärinevad ringmajanduse toorainetest ja on ekstrudeeritud polüestri ning polüpropüleeni kiududele

Peamised tooted Eesti turule

Revestech pakub laia valikut äravoolusüsteeme, sealhulgas trappe ja renntrappe, mis on mõeldud kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes. Need tooted on disainitud integreeruma sujuvalt Revestechi veekindlate membraanisüsteemidega, pakkudes terviklikku lahendust vee juhtimiseks ja kaitseks struktuurides.

Sirged põrandad äravooluga ruumides

Revestechi äravoolusüsteemid on loodud töötama koos nende hüdroisolatsiooni toodetega, tagades veetiheduse ja vähendades lekkeid. Nende äravoolusüsteemi eelised on, et 10×10 trapi kaas on tehtud 8mm roostevabast terasest, mis tagab, et kaant ei ole võimalik kõveraks astuda. 

Turul vähe nähtud toode on Plato Level, millega saab luua märgadesse ruumidesse siregeid põrandaid. Kalded on integreeritud põrandasse integreeritavasse plaati. Plaadi peale läheb keraamiline plaat ning plaadi vuukide vahelt jookseb vesi põrandasse ning sealt juba läbi trapi välja. 

Revestechi äravoolusüsteemid on disainitud olema kasutajasõbralikud, mis 

tähendab kiiret ja lihtsat paigaldust. See säästab aega ja vähendab paigalduskulusid, muutes need süsteemid atraktiivseks valikuks ehitus- ja renoveerimisprojektides.

Eritellimustoodete tootevalikuga saab tutvuda tootja kodulehel või Tristoni müügisalongis Männikul.

https://www.revestech.es/

Revestech laoseisu tootevaliku leiate meie laotoodete kataloogist.