Alates 1977. aastast on Recer tuntud kui keraamiliste põranda- ja seinaplaatide tootja, kes pakub mitmekülgseid ja laiaulatuslikke lahendusi nii elu- kui ka kommerts ruumidele. Recer pühendub kõrgekvaliteediliste ja keskkonnasäästlike toodete loomisele, kasutades kaasaegseid tehnoloogiaid ja järgides rangelt keskkonnastandardeid​ 

Kategooria on lihtsasti eristatavad

Porcelain: Need kõrge tugevusega keraamilised plaadid sobivad kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes. Nad on vastupidavad ja esteetiliselt mitmekülgsed, sobides erinevatesse ruumidesse alates elutubadest kuni avalike hooneteni.
Blend It: See seeria pakub koordineeritud seina- ja põrandaplaate, mis on mõeldud esteetiliselt ühtse ruumi loomiseks. Plaadid on saadaval mitmesugustes värvides ja mustrites, võimaldades luua isikupärastatud interjööre.
Small Formats (SIB): Need väikeformaadilised plaadid on ideaalsed detailsete ja keerukate kujunduste jaoks. Nad sobivad eriti hästi ruumidesse, kus on vaja rõhutada detailide tähtsust ja kvaliteeti.

Jätkusuutlikkus kui põhiväärtus

Receri tootevalikus on arvukalt erinevaid disaine, värve ja tekstuure, mis võimaldavad luua unikaalseid ja meeldivaid interjööre. Olgu selleks siis minimalistlik stiil või traditsioonilisem kujundus, Recer pakub laias valikus lahendusi. Recer pöörab suurt tähelepanu keskkonnasäästlikkusele, kasutades tootmisprotsessides taaskasutatavaid ja keskkonnasõbralikke materjale. See hõlmab energiatõhusaid protsesse ja materjale, mis on vastutustundlikult hangitud.


Lisaks toob Recer turule ka uuenduslikke disainilahendusi, nagu näiteks Way seeria, mis kombineerib karmi betooni esteetika portselanplaatide praktiliste eelistega. Way seeria plaadid on vastupidavad, hõlpsasti hooldatavad ja sobivad suurepäraselt nii eluruumidesse kui ka kõrge liiklusega kommerts- ja avalikesse piirkondadesse. Neid plaate iseloomustab betooni minimalistlik stiil, mis muudab need ideaalseks valikuks kaasaegsetes interjöörides.

Eritellimustoodete tootevalikuga saab tutvuda tootja kodulehel või Tristoni müügisalongis Männikul.

https://www.recer.pt/