Pissano filosoofia keskmes on traditsioonilise keraamika olemuse kohandamine tänapäevastele ruumidele, säilitades samal ajal toodete autentsuse ja päritolu. Need kollektsioonid Pissano Cerámicast mitte ainult ei austata traditsioonilise keraamika kunstipärandit, vaid kaasavad ka kaasaegseid tehnoloogilisi edusamme, et vastata tänapäevastele vajadustele. Iga sari on loodud pakkuma nii ilu kui ka praktilisust, tagades, et need sobivad sujuvalt nii eraviisilistesse eluruumidesse kui ka avalikesse aladesse.

Traditsioon kohtub kaasaegsusega

Pissano Cerámica filosoofia tuumaks on ajatu disain, mis ühendab traditsioonilise keraamika olemuse edasiandmise kaasaegsetele ruumidele. Nende lähenemine loob ruume, mis mitte ainult ei vasta praegustele disainistandarditele, vaid ka peegeldavad ajaloolise keraamika pärandit. Rainbow ja hüdraulilised põrandad lisavad igasse projekti värvi ja avant-garde’i, luues atmosfääre, mis on samaaegselt traditsioonilised ja uuenduslikud.

Tooted, mis ei jäta kedagi külmaks

Mediterránea kollektsioon: See sari on inspireeritud Vahemere elavast ja päikesepaistelisest elustiilist. See ühendab traditsioonilised savist ja keraamikast valmistatud käsitööoskused kaasaegsete esteetiliste nõuetega. Mediterránea kollektsioon on loodud selleks, et luua lõõgastavaid ja erksaid õhkkondi, mis meenutavad Vahemere piirkonna puhtaimat stiili.

Manhattan kollektsioon: See sari ammutab inspiratsiooni suurte metropolide, nagu New Yorki, Pariisi, Londoni ja Madridi, ajaloolisest keraamika kasutusest avalikes transpordisüsteemides. Manhattan kollektsioon peegeldab keraamika kauneid ja funktsionaalseid omadusi, mida kasutatakse avalikes ruumides. See pakub kujundusi, mis sobivad mitmesugustesse ruumidesse, sealhulgas köökidesse, vannitubadesse ja kommerts ruumidesse, ühendades traditsioonilist võlu ja kaasaegset funktsionaalsust.

Hydraulic kollektsioon: See kollektsioon vaatab tagasi ajaloolisele ja avangardsele mosaiikide stiilile. Portselanplaatide vastupidavuse ja mitmekülgsusega on need kujundused mõeldud kohanemiseks mis tahes keskkonnaga, olgu see siis retro, vintage, maalähedane või kaasaegne. Hydraulic kollektsioon on eriti tuntud oma värvikate ja ajatute kujunduste poolest.

Urban kollektsioon: Peegeldades minimalistlikke ja arhitektuurseid teemasid, haarab see sari endasse kaasaegse linnastiili lihtsuse ja elegantsi. See rõhutab puhtaid jooni ja funktsionaalset esteetikat, muutes selle sobivaks keerukate ja kaasaegsete ruumide loomiseks.

Eritellimustoodete tootevalikuga saab tutvuda tootja kodulehel või Tristoni müügisalongis Männikul.

https://pissanoceramica.com/