Mayolica Ceramiche on pühendunud traditsioonide ja keraamika ajalooliste juurte ühendamisele, pakkudes kvaliteetseid seinaplaate, mis peegeldavad käsitsi glasuuritud terrakota traditsioonilist ilu. Nad rõhutavad käsitööndusliku ilu ebatäiuslikkust, mis on inspireeritud tööstuslikust täiuslikkusest, tuues esile rikkaliku värvipaleti ja läikivad viimistlused, mis rikastavad kaasaegseid segapindu.

Traditsioon kohtub kaasaegsusega

Mayolica plaatide taga on rikkalik traditsioon ja käsitöölise meisterlikkus, mis kajastub iga plaadi detailides. Need plaadid ei ole lihtsalt ehitusmaterjalid, vaid kunstiteosed, mis peegeldavad Hispaania rikkalikku keraamikapärandit. Tänapäeva interjöörides kasutatuna loovad need plaatidest põnevaid kontraste, ühendades traditsioonilise ilu ja kaasaegse disaini vajadused. Mayolica on tuntud oma väikeste formaatidega plaatide poolest, mis on ideaalsed sisekujunduses kasutamiseks, pakkudes suurt paindlikkust ruumi kujundamisel. Nende tooted on mitmekülgsed, sobides erinevatesse ruumidesse ja pakkudes nii matt- kui ka kõrgläikeviimistlusi. Mayolica kasutab oma toodetes kaasaegseid tehnoloogiaid, tagades keraamika vastupidavuse ja esteetilise atraktiivsuse.

Ilus ja praktiline keraamika igale ruumile

Mayolica keraamika pole mitte ainult visuaalselt ahvatlev, vaid ka praktiline valik, pakkudes vastupidavaid ja kergesti hooldatavaid lahendusi iga ruumi jaoks. Olgu eesmärgiks luua köögis soe ja kutsuv õhkkond või vannitoas rahulik ja lõõgastav peidupaik, Mayolica plaatide mitmekülgsus ja kvaliteet muudavad need ideaalseks valikuks neile, kes otsivad oma kodudele ja avalikele ruumidele ilu lisamist.

Mayolica pakub erinevaid kollektsioone, mis sobivad sisekujunduses kasutamiseks:

  • Denia, Zenya, CADAQUES, ja ALCOY: Need kollektsioonid pakuvad erinevaid stiile alates klassikalistest kuni kaasaegseteni, rõhutades nende keraamikatoodete visuaalset mitmekülgsust.
  • Brick, Subway, Color, Rustic ja Hydraulic: Need stiilid pakuvad erinevaid viimistlusvõimalusi ja värvivalikuid, mis võimaldavad luua elegantsed ja moodsad ruumid.
Eritellimustoodete tootevalikuga saab tutvuda tootja kodulehel või Tristoni müügisalongis Männikul.

https://www.mayolica.es/