Alates 2004. aastast on Italica pakkunud laia valikut suureformaadilisi seina- ja põrandaplaate, ühendades traditsioonilised ja kaasaegsed stiilid. Nende tooted, mis on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest  peegeldavad ettevõtte pühendumust uuendusmeelsusele ja disaini mitmekesisusele. Italica pakub laia valikut disaine, mustreid ja suurusi, mis sobivad nii sise- kui ka välistingimustes kasutamiseks. Nende valikus on nii imiteeritud puidu- kui ka marmorimustreid, mis jäljendavad looduslikke materjale erakordse tõetruudusega.

Laiaulatuslik turustusvõrk ja rahvusvaheline kohalolek

Italica on kasvanud üheks juhtivaks suureformaadiliste seina- ja põrandaplaatide tarnijaks ja turustajaks Indias. Viimastel aastatel on ettevõte laienenud ka rahvusvahelisele turule, tarnides plaate sõltumatutele jaemüüjatele. Italica kasutab kõrgtasemel tootmistehnoloogiaid, mis tagavad plaatide vastupidavuse ja ainulaadsed libisemiskindluse.

Italica pakub mitmesuguseid keraamilisi ja portselanplaate

Tootja suudab oma tootmistehonolligaga toota väga tõetruusid mustreid ja disaine, mis on turul mõistliku hinna ja kvaliteedisuhtega. Täna euroopas turgu vallutav ja populaarsust kasvatav Italica on kindlasti uue trendi looja plaatide maastikul.

Glazed Porcelain Tiles: Need on saadaval erinevates suurustes nagu 600×600 mm ja 800×1600 mm, pakkudes nii läikivaid kui ka matt viimistlusi.
Glazed Ceramic Tiles: Erinevates mõõtmetes ja viimistlusvõimalustega plaadid, mis sobivad nii sise- kui ka välispindade katmiseks.

Eritellimustoodete tootevalikuga saab tutvuda tootja kodulehel või Tristoni müügisalongis Männikul.

https://www.italicatiles.com/

Italica laoseisu tootevaliku leiate meie laotoodete kataloogist.