Gres Aragón asutati 1943. aastal Hispaanias ja on alates sellest ajast arenenud väikesest savitöökojast juhtivaks ettevõtteks keraamiliste plaatide tootmise valdkonnas. Firma on tuntud oma tehnoloogiliselt arenenud ja spetsiaalselt arhitektuuriprojektide jaoks kohandatud keraamiliste plaatide poolest​

Gres Aragon väärtustab kaasaegseid disainilahendusi, mis ammutavad inspiratsiooni puidust, marmorist, kivist ja tsemendist, pakkudes eristuvaid kolmemõõtmelisi detaile ja ühes tükis trepiastmeid. Gres Aragón on eriti tuntud oma klinker- ja portselankeraamika toodete poolest, mis on mõeldud nii sise- kui välistingimustes kasutamiseks, sealhulgas ujumisbasseinides ja erinevates niisketes ruumides.

Gres Aragón pakub mitmekülgset tootevalikut

Põrandate ja seinte plaadid: Need on saadaval mitmesugustes viimistlustes ja suurustes, sobides nii avalike kui erahoonete sise- ja välispindadele. 
Ujumisbasseinide ja erialade plaatimine: Erilahendused basseinidele ja muudele niisketesse ruumidesse.
Tehnilised ja antibakteriaalsed keraamilised plaadid: Need on mõeldud kasutamiseks kohtades, kus on suuremad hügieeni ja ohutuse nõuded. 
Spetsiaalsed tükid treppidele ja basseinidele: Need hõlmavad kõiki vajalikke elemente keerukate projekteerimisnõuetega alade jaoks.

Faveker® ja BioKlinker®: Need on spetsialiseeritud seeriad, mis pakuvad lahendusi fassaadide ja hügieeniliste ning turvanõuetele vastavate ruumide jaoks. 
ACEPOOL: See sari on spetsiaalselt loodud ujumisbasseinide jaoks, pakkudes plaatide süsteeme, mis on vastupidavad ja esteetiliselt meeldivad.

Eritellimustoodete tootevalikuga saab tutvuda tootja kodulehel või Tristoni müügisalongis Männikul.

https://gresaragon.com/en/