Codicer pakub laia valikut keraamilisi plaate, ulatudes soojadest maalähedastest viimistlustest kuni digiprintimise viimaste trendideni, pakkudes lahendusi igasugustele ehitusprojektidele. Nende erinevad formaadid ja viimistlused muudavad iga ruumi ainulaadseks, rõhutades Codiceri pühendumust arengule, kvaliteedile ja kohandamisvõimele. Eritooted, mida saab kombineerida ja kujundada vastavalt vajadusele, tagavad, et Codicer suudab pakkuda täpselt sobivaid lahendusi igat tüüpi ehituskonstruktsioonidele.

Globaalne kohalolek ja kvaliteetne teenindus

Codiceri toodete kvaliteet ja aastatepikkune kogemus on võitnud klientide usalduse üle maailma, rahuldades kõige nõudlikumate turgude nõudmisi. Ettevõte on tuntud oma esmaklassilise müügitoetuse poolest, mis koos laia tootevaliku ja kohandamisvõimalustega kinnitab Codiceri positsiooni keraamiliste plaatide tööstuse juhtiva innovaatorina. Codicer pakub laia tootevalikut, mis hõlmab erinevaid stiile ja viimistlusi, alates hüdraulilistest ja kuusnurksetest plaatidest kuni maalähedaste põrandamudeliteni. See mitmekülgsus võimaldab klientidel valida just neile sobiva stiili ja funktsionaalsusega tooteid.

Codicer pakub laia valikut tooteseeriaid, mis rõhutavad disainilist mitmekülgsust

Hydraulic Series: See seeria pakub hüdraulilisi portselanplaate, mis on populaarsed oma eristuva disaini ja värvikombinatsioonide poolest, tuues interjööridesse kunstipäraseid elemente.
Hexagonal Tiles: Kuusnurksete plaatide kollektsioonid, mis on ideaalsed loominguliste ja pilkupüüdvate pindade loomiseks, pakuvad ruumidele modernset ja dünaamilist visuaali.
Rustic Flooring Models: Need mudelid pakuvad maalähedast stiili, mis sobib suurepäraselt hubaste ja traditsiooniliste interjööride jaoks, tuues esile looduslikud tekstuurid ja toonid.

Eritellimustoodete tootevalikuga saab tutvuda tootja kodulehel või Tristoni müügisalongis Männikul.

https://www.codicer95.es/en/