Ceramstic, Vinderen Groupi kuuluv ettevõte, on tõusnud keraamiliste plaatide, klaasi, mosaiigi ja kivimassi tootjate seas esile oma julgete ja ebatraditsiooniliste kujunduste ning traditsiooniliste ja uuenduslike tootmistehnoloogiate kombinatsiooniga. Nad pakuvad laia valikut kvaliteetseid tooteid, sealhulgas glasuuritud ja terrassiplaate, grès plaate, dekoore ja ökoloogilisi Rubtiler kummipindasid, mis vastavad igale disaini nõudlusele, olles samal ajal kooskõlas viimaste trendidega.

Aastatepikkune kogemus ja rahvusvaheline kohalolek

Üle 15-aastase kogemusega ehitustööstuse turul, tuntud Poola keraamiliste plaatide ja Morgan & Mölleri arhitektuurse betooni tootjana, on Ceramstic loonud üle 180 keraamiliste plaatide kollektsiooni, leides koha nii Poola kui ka rahvusvaheliste interjööride südames. Nende tooted on saadaval üle 1000 müügikoha Poolas, sealhulgas suurimates DIY-kaupluste kettides ja parimates vannitoapoodides, lisaks on avatud näidiste salong Varssavis.

Tooted ja tuntumad seeriad

Ceramstic pakub laias valikus plaat

ide disaine, sealhulgas moodsaid ja traditsioonilisi mustrid, mis sobivad igasse interjööri.

  • Etrurio: See sari pakub klassikalisi mustreid ja toone, mis imiteerivad looduslikku kivi, pakkudes interjöörile luksuslikku ja rafineeritud hõngu.
  • Mini formaadid: Väikeste formaatide valik võimaldab erakordset paindlikkust ruumi kujundamisel, sobides suurepäraselt nii väikestesse kui ka suurtesse ruumidesse.
  • Elegant Black: Ajatu musta värvi valik, mis pakub ruumile sügavust ja elegantsi, ideaalne modernsete ruumilahenduste loomiseks.
Eritellimustoodete tootevalikuga saab tutvuda tootja kodulehel või Tristoni müügisalongis Männikul.

https://www.ceramstic.com/