Alates 1999. aastast on Argenta Ceramica pühendunud uuendusliku ja inimsõbraliku keraamikakontseptsiooni arendamisele. Nende #Friendlytile projekt, mis keskendub ideede jagamisele ja klientidele lähemale jõudmisele, näitab ettevõtte pühendumust luua keraamikatööstuses uut tähendust, töötades inimeste jaoks ja inimestega. Argenta püüdlus on olla rohkem kui lihtsalt tootja; nad soovivad olla partnerid, kes mõistavad ja toetavad oma kliente, töötajaid, aktsionäre, tarnijaid ja keskkonda, rõhutades uudishimu, uurimistööd ja pidevat innovatsiooni.

Missioon ja visioon kvaliteedi ning vastutustundlikkuse nimel

Argenta pühendub loovusele ja uuenduslikkusele, arendades pidevalt uusi tooteid, mis peegeldavad viimaseid suundumusi keraamika ja portselani disainis. Nad pakuvad laia valikut plaatide viimistlusi, mis imiteerivad looduslikke materjale nagu puit, kivi, marmor ja betoon, pakkudes autentset ja esteetiliselt meeldivat välimust. Argenta plaadid sobivad paljudeks rakendusteks, sealhulgas sise- ja välistingimustesse, põrandatele ja seintele, elutubadesse, vannitubadesse ja isegi äripindadele. Nende tootevalik on piisavalt lai, et rahuldada nii koduseid kui ka kommertsvajadusi, pakkudes lahendusi erinevatele disaininõuetele ja ruumide funktsioonidele.

Tooted ja tuntumad seeriad

  • Artech kollektsioon: Uus tooteliin, mis rõhutab värvide, efektide ja tekstuuride kvaliteeti, kasutades esmalt viimistlusi, mis on loodud viimaste tehnoloogiliste saavutuste abil.
  • Gravel kollektsioon: See seeria on inspireeritud Itaalia Sassi tsemendist ja pakub suurt formaatide ja tekstuuride mitmekesisust, ideaalne minimalistlike ja elegantsete projektide jaoks.
  • Kalksten seeria: See seeria on loodud lihtsust ja elegantsi silmas pidades, pakkudes mitmekülgset formaatide valikut ja kolme erinevat tekstuuri: Natural, Lapado ja Hammer, mis sobivad igasugustesse ruumidesse.
Eritellimustoodete tootevalikuga saab tutvuda tootja kodulehel või Tristoni müügisalongis Männikul.

https://www.argentaceramica.com/