Disaini stiilse ja jõudlusega

Katsetage uute plaatidega, mis ühendavad arenevad kodutrendid ja uusimad stiilimõjud, aga ka 50 aasta jooksul keraamikaäris saavutatud kõrgtehnoloogia. See on see, mida Pastorelli püüdleb oma keerukate toodetega, mille nihkuvad pinnaefektid ja graafika segunevad kaasaegse disaini varjundite ja materjalidega, et rahuldada kõiki kaasaegse arhitektuuri ja disaini vajadusi.

Itaalias valmistatud tipptase

Oma kollektsioonidega on Pastorelli võtnud kasutusele uue lähenemisviisi, keskendudes pidevale uurimistööle ja katsetamisele, et edendada loovust koos täiustatud stiili ja jõudlusega. Kvaliteetsed toorained tagavad tipptasemel toote, mis on valmistatud täielikult Itaalias. Silmaringi laiendamine, mis viib keraamika disaini arenguni, mille eesmärk on parandada elukvaliteeti.

Innovatsioon teedrajav tehnoloogia

Avangardne tootmistehnoloogia ja meie teadustegevusega kooskõlas olevad süsteemid võimaldavad pidevalt luua uusi põnevaid visioone keraamilistest plaatidest.Erinevate materjalide loomulik ilu filtreeritakse läbi uute esteetiliste koodide, et luua mitmekülgseid, suure jõudlusega plaate, mis pakuvad oma arvukate paksuste, suuruste, värvide ja tekstuuride kaudu hulgaliselt disainivõimalusi. See rikkalikkus muudab Pastorelli portselanist kivikeraamika ideaalseks materjaliks nii sise- kui ka väliskujunduseks nii kodudes kui ka linnades.

Link kodulehele: https://www.pastorellitiles.com/it/collezioni