Cerrad on üle kahekümne aasta loonud ainulaadseid kivi- ja klinkerplaate, mille disain ja kvaliteet vastavad kõrgeimatele standarditele. Ettevõtte alustalad on professionaalsus, innovatsioon ja disain, mis toovad kaasa värskendava vaatenurga kaasaegsele disainile. Cerrad usub, et nende lähenemine disainile võib olla suurepäraseks inspiratsiooniks arhitektidele, sisekujundajatele ja investoritele, kes otsivad originaalsust, kvaliteeti ja loomingulist lähenemist ruumi kompositsioonile.

Pidevale arengule keskendudes lõpetati 2018. aastal täielikult automatiseeritud tootmistehase ehitus, mis on osa Cerradi turuedustruktuurist. Ettevõte jätkab investeeringuid infrastruktuuri ja tehnoloogiasse, eesmärgiga pakkuda klientidele uuenduslikke tooteid, mis vastavad nende igale vajadusele.

Cerradi tooted kajastavad looduse ilu ja modernsuse kombinatsiooni. Regulaarselt täienev kollektsioonide portfell, inspireerituna puidutekstuuri, minimalistlikust betoonpinnast, looduskivi ilust või elegantsest marmorist, võimaldab klientidel muuta oma unistused teoks. Erinevad kujundused, värvivalik ja lai valik suurusi tagavad täieliku disainivabaduse, võimaldades saavutada julgeimaid arhitektuurilisi visioone.